FURNITURE / Chairs and Stools / Desk chair 15587135
nr 1558 7135
DESK CHAIR
1950/60-tal, wear.
1950/60-tal
Condition: slitage
SEK 100
Monday August 28 2023
at 18:35:36
28/8 17:18:19
- Thema-auction
Aug 28
Retro
Read more about Retro